Уродженець Копайгорода Назар Туранський виграв «золото» на чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу в Іспанії.

Він став кращим у змаганнях юніорів віком від 16 до 23 років. Зараз спортсмен працює тренером у Києві. Має стаж 5 років. Окрім бодібілдину, захоплюється футболом, бойовими мистецтвами та кулінарією.

Перемогою на змаганнях з  бодібілдингу порадувала і вінничанка Анастасія Шевченко, яка здобула срібну медаль на Кубку України у Харкові. Вона виграла в категорії «велнес понад 163 кілограми». Її вага
62 кг, а зріст — 174 см. Він­ницькій спортсменці 27 років, шість з них Анастасія успішно займається тренерською діяль­ністю. І хоч дівчина за освітою біофізик, відносно недавно їй закортіло побувати на сцені у ролі культуристки. Вітаємо наших боді­білдерів з перемогою!