11 червня “Нива” Вінниця провела заключний матч чемпіонату України на виїзді проти львівських “Карпат” (на стадіоні “Україна” у Львові).

Фінальна гра сезону завершилася перемогою вінничан. 2:1 на користь “Ниви”. Голи у ворота суперників забили Ігор Маляренко на 39-ій хвилині першого тайму, автором наступного голу львівським “Карпатам” став Максим Зеленевич (81 хв гри). Таким чином, зелено-біла команда з міста над Бугом здобула 33 очки у Чемпіонаті, хоча ще у першому колі пасла задніх. А з тих пір, як змінилися власник, президент, тренерський склад та й більшість футболістів, вінницький клуб досягнув почесного 6-ого місця у турнірній таблиці.

Після вдалого завершення сезону, “зелено-білі” проведуть товариський матч з вболівальниками. На неї в якості учасників запрошуються всі охочі. Гра планується із численними замінами.

Як повідомив головний тренер “Ниви” Володимир Циткін, зустріч із вболівальниками пройде на Центральному міському стадіоні Вінниці, починаючи із 14.00.