Втомлені, але щасливі повернулися учасники театральної студії «Діалог» Калинівського технологічного коледжу із Тернополя, де проходив відкритий фестиваль-конкурс дитячих та молодіжних театральних колективів «Овації». Це був не просто перший конкурс театральної студії, а їх дебют. На сцені палацу культури виступили Роман Саврась, Анастасія Шевчук, Олександр Козяр, Євгенія Кваша, Марина Савчук, Оксана Смальчук, Сніжана Кондратюк, Володимир Василинич, Андрій Фелемець, а Андрій Наумчук виступив у ролі звукооператора. Журі конкурсу високо оцінили виступ калинівських артистів, які стали дипломантами конкурсу й посіли друге місце.

-Для нас це було справжньою несподіванкою, – зізнається керівниця студії Світлана Матвійчук. – Адже разом із нами за перемогу боролися двадцять вісім колективів зі всієї України. Більшість із них мають досвід, репертуар і шанувальників, а наша студія існує лише два місяці. Перед поїздкою у нас не було ні реквізитів, ні фінансування. Зізнаюся, що ми не розраховували на якесь місце, бо бачили рівень наших конкурентів і ще не вірили у свої сили. Й найбільшою винагородою для нас була реакція наших глядачів. Багато хто з них плакав. Ми змогли достукатися до їхніх душ, а це чогось варте. Дуже вдячна всім за підтримку, а головне за віру у нас. Після нагородження ми мали можливість поспілкуватися із членами журі, почути їх рекомендації, які для нас дуже важливі. Також для всіх учасників конкурсу майстер-клас провів народний артист України Богдан Бенюк.

Ідею створення театральної студії Світлана Матвійчук виношувала не один рік. Для реалізації свого задуму навіть вступила на навчання у Рівненський державний гуманітарний університет на факультет режисури. І як тільки отримала диплом магістра – відразу ж створила у коледжі студію. Першу нашу виставу, яка має назву «Руда п’єса», їй допоміг підібрати викладач, професор Володимир Богатирьов. Це соціально-психологічна п’єса, яка розкриває проблему батьків та дітей. Це актуальна проблема для нашого сьогодення.

Віталіна Володимирова