Відомий український хореограф, суддя шоу “Танці з зірками” Григорій Чапкіс помер 13 червня 2021 року на 92 році життя. Свого часу в інтрерв’ю “33-му каналу” Чапкіс зізнався, що секрет його довголіття – молоді жінки та коньяк:

-Мені б 50 грамів хорошого коньяку, а дурі в мене і так вистачає!

Тривалий час він хворів Так, у грудні 2020 року артист потрапив до лікарні із двобічною пневмонією. Зірці було важко дихати, але результати на коронавірус були негативними. Напередодні Нового року знаменитість виписали з лікарні, тоді Чапкісу стало ліпше. Втім, 6 січня танцівника знову госпіталізували. Як виявилося, він недолікував запалення легень. А нещодавно артист втретє потрапив до лікарні, зазначивши, що йому скувало спину і ноги.

Григорій Чапкіс народився 24 лютого 1930 року у Кишиневі. Йому довелося  розпочинати свій трудовий шлях будівельником на відбудові Хрещатику, а першу освіту здобув у залізничному училищі. Танцювати почав у 10 років, а вже у 20 працював хореографом у Театрі імені Івана Франка. Від 1955 знаменитість виступав у складі Державного ансамблю танцю УРСР під керуванням Павла Вірського і працював  з ним 27 років.

Хореограф був одружений 4 рази та має двох дітей. Остання обраниця зірки, ім’я якої артист не розсекречував, була молодша від нього на 52 роки. Закохані побралися минулого  року.

Соломія КАЛЮЖКО