Впродовж 10-14 червня у місті Шостка, що на Сумщині, відбувся чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування серед дорослих, юніорів та юнаків. До змагань долучились 150 спортсменів з восьми регіонів України, серед яких і Вінниччина. У загальнокомандному заліку область виборола третє місце та чимало нагород.

У чемпіонаті взяли участь спортсмени з Вінницької, Волинської, Донецької, Сумської, Харківської, Хмельницької та Київської областей, а також із міста Києва. Змагання проходили в лісовому масиві, що простягнувся вздовж мальовничих берегів річки Десна. До збірної команди Вінниччини увійшли 18 спортсменів різних вікових груп.

На змаганнях вінничани вибороли 16 медалей, серед яких 12 срібних та 4 бронзовий, та посіли третє загальнокомандне місце. Призерами та чемпіонами України в особистому заліку стали: