У Вінниці відкрито реєстрацію до дитячого садочка, який добудовується на Вінницьких Хуторах, і має запрацювати в цьому році. Зареєструвати свою дитину батьки можуть в електронній черзі. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму на офіційному сайті Вінницької міської ради https://cutt.ly/InXrwhd .

Двоповерховий дитячий садочок на Немирівському шосе, 94-К будує інвестор. Заклад розрахований на 6 груп, його зможуть відвідувати близько 110 маленьких вінничан. Вже сьогодні за кошти міського бюджету в садочок купують меблі, необхідне обладнання, іграшки та спортивний інвентар.

«Заклад має просторі групи, музичну та спортивну зали і харчоблок з модернізованим обладнанням. У приміщенні садочка враховано всі вимоги інклюзивної освіти, зокрема, пандус при вході до закладу, безпороговість та максимальна комфортність для перебування дітей з особливими освітніми потребами. На території садочка звели сучасні ігрові та спортивні майданчики», – розповіла начальник відділу дошкільної освіти та обліку дітей Леся Гарник.

Новий заклад планують відкрити восени.