24 червня молодих вінничан, які активно долучаються до життя міста та мають успіхи у навчанні, привітали з Днем молоді. Заступник міського голови Микола Форманюк вручив їм подяки та грошові премії.

День молоді в Україні відзначається в останню неділю червня. З цієї нагоди сьогодні на початку засідання виконкому заступник міського голови Микола Форманюк привітав молодих лідерів: науковців, студентів та школярів, представників громадських організацій.

Серед нагороджених – і представник Вінницької молодіжної ради Вадим Кондратюк. «Ми долучаємось до проведення багатьох заходів для молоді. Це і спортивні змагання, і творчі події, та багато іншого. Зараз, наприклад, проходить військово-патріотичний табір для молоді, – каже Вадим Кондратюк. – Те, що нам приділяють увагу, до нас прислуховуються, підтверджує, що наша робота потрібна».

Учень Вінницького технічного ліцею Владислав Літвінов також вважає, що його ровесники можуть робити корисні справи для розвитку міста. «З радістю долучаюсь до різних міських молодіжних ініціатив. Також беру участь в організації військово-патріотичного табору. Напередодні Дня молоді хочу побажати ровесникам бути активними та йти до своїх цілей», – зазначив Владислав Літвінов.

Загалом у Вінниці проживає більше 107 тисяч молодих людей віком від 14 до 35 років.