Після заяви губернатора Вінниччини про «недороблену» документацію на початок робіт в аеропорту «Вінниця» голова Вінницької територіальної громади Сергій Моргунов прокоментував реальний стан справ по летовищу:

— Нарешті, за останніми нашими даними, справедливість відновлено! Бо в 2019-му уряд Володимира Гройсмана виділив 350 мільйонів гривень на початок ремонту злітно-посадкової смуги нашого аеропорту. Уряд Гончарука ці кошти у міста забрав! Хоча ми були готові вже розпочати реконструкцію смуги восени 2019-го. І були проведені всі тендерні процедури, всі погодження, експертизи, і переможець тендеру – компанія «Альтком» – готова була до початку підготовчих робіт. Потім журналісти запитали у Вінниці президента за гроші на цей ремонт аеропорту, і він поставив його на свій контроль. На сьогодні всі питання документальні по Кабміну рухаються в позитивному напрямку.

Фактично минулого тижня було прийнято постанову Каб­міну про порядок використання коштів на ремонт 6-ти аеропортів і наш зокрема. Але коштів немає! Та мій заступник Микола Форманюк вже провів перемовини із підрядником про початок ними підготовчих робіт. Будемо чекати на обіцяні державні кошти. І треба розу­міти, що питання реконструкції аеропорту «Вінниця» — це питання національної безпеки! Бо тут знаходиться штаб ВПС, і воно стратегічне для України під час війни! Тому оновлений аеропорт потрібен не лише місту для його розвитку.

Тому мають бути державні кошти, бо після закінчення робіт ми передаємо злітно-посадкову смугу у власність держави. А за власні кошти місто Вінниця буде проводити реконструкцію аеровокзалу. Тому це спільна робота. І обласна рада нам також готова допомогти.

А коли ремонт буде завершений, на перший рейс ми запросимо президента України, весь Кабмін та всіх, хто допоміг його зробити.

Сергій ГОДУН