Сьогодні стартує 5 хвиля вакцинації населення. Щеплення робитимуть всім категоріям населення.

– Для цього кожна амбулаторія повинна мати пункти щеплень. Центри масової вакцинації мають бути у кожному районному центрі. Для мешканців невеликих населених пунктів необхідно організувати підвезення людей. Усі Центри масової вакцинації працюватимуть 7 днів на тиждень. Паралельно з розгортанням центрів почнеться комунікаційна кампанію, щоб донести інформацію – вакцинація від коронавірусу доступна для всіх! – запевнила директор департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Ольга Задорожна.

Зараз у Вінницькій області працює 18 центрів вакцинації: 6 у Вінниці та 12 у містах – Іллінці, Жмеринка, Могилів-Подільський, Гайсин, Тростянець, Козятин, Муровані Курилівці, Теплик, Тиврів, Немирів, Бар, Хмільник. На етапі відкриття такі ж центри у Томашполі, Липовці і Немирові. Найбільше щеплень зроблено у Вінницькому Центрі ПМСД № 3 та у Калинівському МЦ ПМСД – понад 11 тисяч. Найменше – у Чечельницькому, Глуховецькому та Вендичанському центрах – менше 1000.

Ольга Задорожна повідомила, що Вінниччина займає 5 місце в Україні за рівнем вакцинації населення. Також директорка профільного департаменту ОДА заявила,  що цього тижня в регіони буде спрямовано ще 3,3 млн доз вакцини: 2 млн доз Moderna, 1 млн доз CoronaVac і 300 тисяч доз Pfizer.

Людмила Поліщук