Український уряд у липні пережив нові зміни. Після більш ніж семи років на посаді у відставку подав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Як розповів Антон Геращенко, заяву було написано після прохання президента, але рішення про звільнення «готувалося давно». Посада глави МВС довго вакантною не залишалася – Рада призначила міністром нардепа від «Слуги народу» Дениса Монастирського. Сьогодні «Слово і діло» пропонує подивитися, які зарплати в червні були у членів Кабміну.

Найбільше у червні заробила міністр соціальної політики Марина Лазебна – 130 тис. 37 грн. Лазебній, крім окладу і надбавок, виплатили також відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення.

Трохи більше 77 тис. грн в минулому місяці нарахували міністру закордонних справ Дмитру Кулебі і главі Міноборони Андрію Тарану. Близько 66 тис. грн заробили міністр спорту Вадим Гутцайт, міністр юстиції Денис Малюська і міністр екології Роман Абрамовський.

Зарплата прем’єр-міністра Дениса Шмигаля склала 55 тис. 107 грн. Аналогічну суму нарахували Олегу Уруському та Михайлу Федорову.

Найменше в червні заробив віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков – 49 тис. 49 грн.

Серед заступників міністрів найвища зарплата була в Ігоря Старобінського з Міністерства оборони – 209 тис. 10 грн. Юрій Петровський з Мінстратегпрому заробив у червні 159 тис. 57 грн. Трохи меншою була зарплата у заступника міністра освіти Любомири Мандзій – 133 тис. 567 грн. Петровський отримав відпускні, допомогу до щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, а Мандзій – відпускні та допомогу на оздоровлення.