23-річна молода артистка Віталіна Мусієнко останнім часом стала однією з найбільш обговорюваних персон у шоу-бізнесі через те, що її підозрюють у романі з відомим українським музикантом і солістом гурту «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком.

Які насправді стосунки в Мусієнко і Вакарчука, чи підтримувала вона артиста під час розлучення і як змінилося її життя за 5 років після перемоги в шоу «Голос країни»?

– Розкажіть, що змінилося у вашому житті після перемоги в шоу «Голос країни»?

– Після перемоги в шоу я просто жила. Мені, навпаки, хотілося максимально абстрагуватися від перемоги в «Голосі». На 3 роки я видалилася з абсолютно всіх соціальних мереж і вчилася писати музику. Також закінчила університет, оскільки для мене це було дуже важливо. Мені тоді було 18 років і я не усвідомлювала, чого хочу в житті.

– Які у вас стосунки з вашим тренером Святославом Вакарчуком? Ширяться чутки, що у вас роман.

– Мені не хотілося коментувати чутки про роман зі Святославом. Бо раніше писали, що Святослав Вакарчук став для мене батьком під час проєкту «Голос країни», а зараз нам приписують роман. Все, що мені залишається, – це купити поп-корн і дивитися, що буде далі.

Зі Святославом у нас дуже плідні, творчі стосунки.

– Чи підтримували ви Святослава після розлучення? Чи спілкувалися з колишньою дружиною музиканта? У яких стосунках ви з нею?

– Ми зі Святославом не спілкуємося на такі теми. Навіть якби й спілкувалися, ніхто б не дізнався про це. У нас дружні стосунки. Я знаю, що він доросла людина і ухвалює рішення, які для нього правильні. Я його підтримую в цьому.

Щодо спілкування з колишньою дружиною, я б не хотіла це коментувати.

– Ви виступали на фестивалі Atlas Weekend разом зі Святославом. Чому вирішили заспівати на одній сцені? І хто запропонував заспівати дуетом: ви чи музикант?

– Святослав запропонував заспівати на фестивалі разом. Але, якщо чесно, мені тоді навіть і пропонувати не потрібно було, я відразу погодилася. Пісні також були обрані ним.

– Чи плануєте виходити на світовий рівень, як робить більшість українських артистів?

– Якщо ми говоримо про мову, то писати я буду тільки українською. Я не хочу писати пісні іншою мовою, оскільки це трохи не про музику, а про кар’єру загалом. Спочатку хочу стати музикантом, а тільки потім будувати кар’єру. Якщо ти робиш те, що вважаєш правильним, то з часом все виходить. Потрібно багато працювати.