10-11 липня в місті Дніпро відбулись ІХ Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки, в яких взяли участь 213 спортсменів із 24 областей країни. Серед них і Олександр Анатолійович Кліщ, мешканець села Ворошилівки. Він здійснив два забіги на дистанцію 400 та 800 метрів і виборов дві золоті медалі!

Олександр Анатолійович займається бігом ще з дитинства. Любов до цього виду спорту йому прищепив вчитель фізичного виховання.

– Я навчався в Гніванській восьмирічній школі. Вона заходилась там, де зараз музична школа. І в мене був такий вчитель фізкультури, який вчив усіх бути сильними, витривалими. Бігати я почав ще на його заняттях, – ділиться чоловік.

До речі, цікавий факт, що однокласником Олександра Кліща був Віктор Ліщишин, відомий у нашій громаді спортсмен, чемпіон світу з гирьового спорту.Після школи Олександр Анатолійович навчався в Запорізькому гідроенергетичному технікумі, при якому діяла Спортивна база легкоатолетів. Потім пішов служити в армію. Пізніше продовжив навчання у Вінницькому державному педагогічному університеті.

У вересні цього року чоловіку виповниться 61 рік. Він входить до збірної області ветеранів спорту з легкої атлетики і чи не щодня тренується самостійно вдома. В тренування входить не лише біг, а й інші види навантажень. Одне з улюблених – плавання.

– Зараз літо і я дуже багато плаваю в ставку. Щодня. Це допомагає відновити сили, відпочити думками, тренує серцево-судинну систему, – каже спортсмен.

Свої досягнень чоловік не афішує. Пояснює, що робить це все для себе, а не задля визнання і слави.

– Олександр Анатолійович – це гордість нашої школи, міста та області, – коментує подію Наталія Корчак, завідувач Гніванською філією І-ІІ ступенів ЗОШ №1, в якій чоловік вже 34 роки працює вчителем фізичної культури.

Валентина Лісова