День здобуття внутрішньої і зовнішньої гармонії, яку дає відчути позитивна космічна енергія. Кращі астрологи України висловили прогнози на сьогодні

Овен

Вдалим виявиться будь-яке починання цього дня, тому не варто зволікати — потрібно ставати до реалізації тих проєктів, які ви через їхню важливість і трудомісткість відкладали на інший час: він прийшов.

Телець

Навколишні сьогодні будуть почуватися спокійними і розслабленими, чим можна скористатися задля власної мети — головне, не вживати чужий стан їм же на зло, інакше доведеться “познайомитися” з бумерангом.

Близнюки

День особливо сприятливий для тих, чия професія так чи так пов’язана з творчістю: сьогодні можна буде створити не просто чергову саморобку, а справжній витвір мистецтва, який змусить про вас говорити.

Рак

Незважаючи на гарний настрій, намагайтеся нічим не зловживати: особливо це стосується шкідливих звичок — навіть одна сигарета, келих шампанського або шматочок торта можуть негативно позначитися на самопочутті.

Лев

День сприятливий для переговорів із начальством: сьогодні воно, перебуваючи в доброму гуморі, буде схильне не тільки уважно вислухати, але і задовольнити ваші прохання — наприклад, підвищити зарплату.

Діва

День, незважаючи на статус робочого, бажано провести якомога ближче до природи: краще взяти відгул, ніж сидіти в курному місті — в лісі або біля річки вам спаде на думку безліч плідних ідей.

Терези

Найкращим порадником для вас в цей час стане інтуїція — тільки вона зможе відповісти на доленосне запитання, пов’язане із взаєминами з коханою людиною, коли ви самі зайдете в глухий кут.

Скорпіон

Важливо звертати увагу на знаки, які сьогодні буде надсилати вам Всесвіт: ті, кому вдасться правильно їх інтерпретувати, зможуть скористатися шансом поліпшити своє життя.

Стрілець

З поганим настроєм, оскільки воно буде набридати вам від самого ранку, необхідно боротися всіма доступними тільки вам способами — чому б, наприклад, не вирушити магазинами і не купити щось дуже приємне.

Козеріг

Можна — і треба! — ставати до втілення в життя мрії, яка довгий час здавалася вам недосяжною: зараз всі обставини складуться таким чином, що доведеться повірити в дива.

Водолій

У стосунках із партнером — чоловіком або коханою людиною — може настати перезавантаження і, як наслідок, другий медовий місяць: важливо скористатися ним, щоб вирушити на відпочинок або в подорож.

Риби

Можна — і треба — проводити фінансові операції будь-якої складності — від сплати за рахунками до відкриття банківських карт і депозитів, вони виявляться вдалими і в найближчий час принесуть солідні дивіденди.