24 та 25 липня в двох Центрах вакцинації населення у приміщенні Експоцентру (вул. Соборна, 68) та ТРЦ «Мегамолл» (вул. 600-річчя, 17) вінничан щеплювали вакциною «Соmirnaty» від «Pfizer» та «Moderna». В суботу імунізували 771 людини, в неділю – 765 осіб.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов доручив департаменту охорони здоров’я збільшити кількість Центрів вакцинації населення від Covid-19, щоб усі охочі вінничани могли щепитись.

«Міський голова зазначив, що Центри вакцинації мають працювати у різних районах міста, тому ми розмістили один на Вишеньці, у ТРЦ « Мегамолл», інший  на базі Експоцентру. Тут за два дні імунізували 1536 вінничан препаратом «Соmirnaty» американського бренду «Pfizer» та американською вакциною «Moderna», – розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.

Впродовж 22 та 23 липня працював ще один Центр вакцинації населення у приміщенні  Міського палацу мистецтв «Зоря». Тут також щеплювали вакциною «Соmirnaty» від «Pfizer». Вакцинувалось 426 вінничан.

Надалі Центр вакцинації населення на базі Міського палацу мистецтв «Зоря» працюватиме з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00. До вакцинації доступні препарати «Соmirnaty» від «Pfizer» та «Moderna».

А в Центрах первинної медико-санітарної допомоги в пунктах щеплень щоденно проводиться вакцинація та ревакцинація другою дозою китайської вакцини «CoronaVaс» та ревакцинація вакциною «Соmirnaty» від «Pfizer»

Стаціонарні пункти щеплень в ЦМПСД працюють з 9:00 до 13:00.