Вчора, 25 липня, стартував новий чемпіонат України з футболу (друга ліга). У групі «А» виступають 13 команд, серед яких й вінницька «Нива».

В першому турі команда Володимира Циткіна грала з однією із кращих команд минулого сезону – «Епіцентром» (Дунаївці, Хмельницька область). Наш клуб діяв на полі переважно «другим номером», тобто від оборони.

В першому таймі «Ниву» кілька разів рятував надійний голкіпер Максим Гурідов. Втім, в другому таймі наша команда все ж пропустила. Після прострілу із лівого флангу гол забив бразильський легіонер «Епіцентра» Барбоса. 1:0 – з таким рахунком і завершився поєдинок.

В останній день липня вінницька «Нива» вдома проведе матч другого туру. Суперником буде «Любомир» (Ставище, Київська область). Гра пройде на Центральному міському стадіоні.