Вже зовсім скоро на всіх залізничних вокзалах закриють медпункти. Залізничники оптимізують мережу своїх медзакладів. Але пасажири та працівники медпунктів обурені.

– Ми обслуговуємо локомотивні бригади Козятинського депо. За добу – більше 250 бригад. А також локомотивні бригади зі Львова, Шепетівки, Котовська, станції Шевченко, Конотопа. Наш медпункт належить до Київської клінічної залізничної лікарні №1, головний лікар знаходиться у Києві. Кажуть, що хтось з Міністерства охорони здоров’я вважає, що у нас немає навіть передрейсових оглядів і ми начебто нічого не робимо… Але це не так, – заявили “залізничні” медики Козятинщини. – Виклики в потяги до пасажирів постійно є.

Чому нас виводять зі штату? Це не тільки в Козятині. У Вінниці, Жмеринці те саме. Недавно нас попередили, що наші посади ліквідують…

– Як після ліквідації медпунктів пасажири зможуть отримувати допомогу? – у відчаї запитують люди. А столичні залізничники пропонують викликати 103. Попри все працівники медпунктів все ж вірять, що знайдуться кошти і вони працюватимуть далі. В іншому разі готові до протестів!

Валентина Лісова