Україна у ТОП-20!

У Токіо закінчилися змагання Ігор ХХХІІ Олімпіади, які тривали на спортивних аренах із 23 липня до 8 серпня включно.

153 українські спортсмени, які вийшли на старт, вибороли 19 олімпійських медалей: 1 золоту, 6 срібних і 12 бронзових. Ще 23 українці зупинилися буквально за крок від п’єдесталу, посівши 4-6 місця у фінальних змаганнях.

Україна потрапила до двадцятки найкращих серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю здобутих нагород. Так порахували в Мінспорту. А якщо рахувати за кількістю золотих та інших медалей, то ми на 44 місці.
А український суддя міжнародної категорії AIBA (3 зірки) Павло Василинчук визнаний найкращим суддею Олімпійських ігор-2020 у Токіо за версією оргкомітету олімпійського боксерського турніру.

Нагадаємо, Вінницьку область на Олімпійських іграх представляв стрілець Олег Царьков. Він зайняв 22-е місце.