З 7 по 9 вересня на базі аеропорту «Вінниця» відбудеться масштабна подія «АГРО-Вінниця». Це найбільша в Україні та Східній Європі виставка у сфері сільського господарства.  Вперше агрофорум проходитиме не в столиці, а в регіоні. І саме у Вінницю з’їдуться представники агробізнесу та експерти галузі. Понад 200 виробників представлять свої технічні розробки на території аеропорту.  Про це на своїй сторінці  фейсбуці повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Учасники представлятимуть нову техніку та устаткування, інноваційні рішення та технології, що дозволятиме аграрному бізнесу розширювати свої можливості та виходити на нові потужні рівні. Під час «АГРО-Вінниця» відбуватимуться масштабні польові демонстрації роботи техніки, демопокази різноманітних комбайнів та тест-драйви.

««АГРО-Вінниця» – це перспективний майданчик для обміну ідеями та налагодженню ділових контактів. Вінниччина – потужний аграрний регіон. Після об’єднання з сусідніми громадами Велика Вінниця також повинна розвивати свій агропромисловий потенціал.

Ми повинні рухатись у бік інноваційних рішень, підходів смарт-спеціалізації. Це пріоритет Стратегії 3.0. Важливо, щоб успішним був кожен проєкт – від стратегічного для нас агрохабу до сімейного фермерського господарства. І завдяки таким галузевим виставкам, як «АГРО-Вінниця», місто посилюватиме свій позитивний імідж та залучатиме кращий досвід», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.