18 серпня вінницька «Нива» провела матч другого попереднього раунду Кубку України з футболу. Суперником нашої команди буда першолігова «Волинь» (Луцьк). Із перших хвилин нивівці за підтримки трибун почали тиснути на суперника. Вони заробили пенальті, який, на жаль, не реалізував граючий президент нашого клубу Артур Загорулько.

Натомість гості із 11-метрового не схибили. «Ниві» вдалося перевести гру в овертайм, коли за кілька хвилин до кінця основного часу Мксим Зеленевич вразив ціль зі штрафного удару. 1:1. Варто додати, що вінничани грали «першим номером і створили безліч небезпечних атак.

У футбольній лотереї (серії пенальті) лучани не допускали помилок. А ось один із лідерів «Ниви» Віктор Георгієв вдарив прямо в руки голкіпера. Отже, 5:3 на користь гостей. «Нива» залишає Кубок України. Щоправда, із піднятою головою, адже її наполеглива та майстерна гра сподобалася глядачам.