28 серпня вінницька «Нива» здобула переконливу перемогу над столичним «Рубіконом» – 4:0. Матч в рамках шостого туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга) пройшов у Вінниці, на Центральному міському стадіоні.

У першому таймі «Нива» двічі відзначилася після стандартних положень. Спочатку гол зі штрафного провів Максим Зеленевич. Подвоїв рахунок ударом головою у «роздягальню» Дмитро Петрик.

У другому таймі «Нива» також володіла ігровою ініціативою. Третій м’яч після сольного проходу провів граючий президент Артур Загорулько. А на перший доданій хвилині остаточний рахунок після виходу сам на сам із голкіпером встановив Віктор Георгієв.

Ця перемога дозволила «Ниві» піднятися на четверту сходинку турнірної таблиці групи «А». Лідирує «Лівий берег» (Київ), що випереджає вінницьких футболістів на п’ять очок.