У дитячому садочку № 33 тривають останні приготування. Заклад розташований на розі вулиць Ватутіна та Миколи Битинського.  Уже за кілька днів сюди прийдуть маленькі вінничани, про це повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Дитячий садочок № 33 збудували за кошти інвестора поблизу одного із житлових комплексів. Тут навчатимуться дві групи дітей раннього віку та чотири – дошкільного віку. Обладнали садочок  меблями, інвентарем та зробили ігрові майданчики за кошти бюджету територіальної громади.  На це виділили понад 5 млн грн.

Садочок матиме назву «Дивосвіт».  Цікавинкою цього закладу стане спортивна зала. Тут облаштували скеледром та гамаки для флай-йоги.

«Це останні приготування у новому дошкільному закладі № 33 на Ватутіна. Ось-ось садочок відкриється. Маленьких вінничан тут вже чекають. Сподіваюсь, діткам буде затишно», – повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Садочок № 33 – це вже п’ятий дошкільний заклад, який за останні 5 років збудували для маленьких вінничан у рамках співпраці муніципалітету та інвесторів.