В Одесі відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків (еліта). Збірна Вінницької області посіла високе четверте місце. Вона пропустила вперед лише збірні Харківської області, господарів змагань і команду Київщини.

На рахунку вінничан п’ять особистих нагород різного ґатунку. Чемпіоном став Максим Жигаров (вагова категорія до 60 кг). Він здобув путівку на чемпіонат світу, який відбудеться з 26 жовтня по 6 листопада у Бєлграді (Сербія).

Срібними призерами виявилися Олексій Токарчук (75 кг) і Андрій Ісаков (86 кг), бронзовими – Максим Власюк (57 кг) та Ігор Ковтун (63,5 кг).

-В нашій збірній було лише дев’ять боксерів. Це менше, ніж в інших збірних-конкурентах. Але ми довели всім, що Вінницька область входить в число кращих боксерських регіонів, – наголошують у вінницькому клубі «Золота рукавичка».