День відкритих дверей на обласній станції юннатів вдався на славу. 14 вересня у цьому позашкільному навчальному закладі не було де яблуку впасти. Гостей запросили на 12 різнопланових творчих локацій, аби вони могли познайомитися з усіма напрямками роботи станції. Серед них були дошкільнята, школярі і вихованці минулих років, батьки та педагоги шкіл Вінниці.

На кожній локації дітей намагалися вразити або пропонували спробувати свої сили в конкурсах із призами. Спочатку їм запропонували взяти участь в акції «Долоньки подяки». Діти писали на долонях, намальованих на листі ватману, слова подяки воїнам, що захищають кордони нашої держави. Таким чином було створено велику газету, яку передадуть на кордон. Про це розповіла культорганізатор обласної станції юннатів Валентина Мельник. Всі учасники акції «Долоньки подяки тягнули квитки безпрограшної лотереї. Призами були коробки з орігамі, цукерки, кімнатні рослини, яблука, повітряні кульки тощо.

Педагоги відділу екології та охорони природи станції юннатів разом зі школярами виробляли патріотичні листівки та облаштували географічну зупинку. Там був і оригінальний квест.

Представники відділу біології та сільського господарства облаштували виставку овочів і фруктів із юннатівського саду. Там же діти брали участь у тематичних вікторинах і конкурсах.

Фелікс ЖАНІН