Перше “золото”  вдалося здобути вінницькому веслувальнику Дмитру Даниленку на чемпіонаті світу на дистанції з олімпійської програми.

Вінничанин виступав у складі українського екіпажу байдарки-четвірки разом з Олегом Кухариком,  Ігорем Труновим та Іваном Семикіним. Подолавши разом дистанцію 500 метрів за 1 хвилину і 20,19 секунди, він став чемпіоном світу. Після українці другими прийшли на фініш словацькі веслувальники, які поступилися на 0,4 секунди. 3 місце посіли чехи, відставши від українців на 0,5 секунди.

Варто додати, що виконком ГО “Відділення НОК України у Вінницькій області” влітку цього року визнав Даниленка найкращим спортсменом червня. Він став срібним призером чемпіонату Європи-2021 в Познані (Польща). Спортсмен брав участь у чемпіонаті у складі байдарки-двійки на дистанції 500 метрів, яка буде вперше представлена в програмі Олімпійських ігор у Парижі в 2024 році.