Не замислювалися, чому лисички ніколи не бувають червивими?

Все дуже просто, ці гриби містять речовину хіноманнозу, яку не переносять жучки, черв’ячки і навіть гельмінти всіх видів.

Речовина ця примхлива, теплову обробку не виносить, руйнується при температурі 50 градусів. При холодному засолюванні її руйнує сіль. Значить, приймати лисичку потрібно у вигляді сухого порошку, в капсулах або настояною на горілці чи вині.

* Хіноманноза в лисички — абсолютно натуральна речовина, що не викликає побічних дій і знищує паразитів і їхні яйця, на відміну від препаратів «Вермокс» або «Пірантел», які діють тільки на статевозрілих особин.

* Друга активна речовина лисичок – ергостерол, ефективно впливає на ферменти печінки. Застосовують при її очищенні.

* Траметоноліновая кислота успішно діє на віруси гепатиту.

Настоянка

1 ст. ложку висушених і подрібнених в порошок лисичок заливають 200 мл горілки і настоюють 10 днів, щодня помішуючи. не фільтрувати, перед вживанням збовтувати і пити з осадом:

– при паразитарних інвазіях — по 2 ч. ложки ввечері перед сном протягом 20 днів;

– захворювання печінки (ожиріння, гемангіоми, цироз), підшлункової залози — по 1 ч. ложці щодня ввечері 3-4 місяці;

– гепатити — по 1 ч. ложці вранці і ввечері протягом 4 місяців;

– для очищення печінки — по 2 ч. ложки ввечері 15 днів.

У натуральній медицині лисичкам ціни немає. Вони мають протипухлинну та імуностимулюючу дію, допомагають при запальних захворюваннях, вітаміну А в них у декілька разів більше, ніж у моркві. Тому в Китаї препарати з лисичок використовують для корекції зору і лікування курячої сліпоти. Поділіться цим матеріалом зі своїми друзями, будь ласка. Як нам здається, їм буде теж цікаво дізнатися щось нове про світ навколо нас.

Ілона Вальтер