У Льодовому клубі фінішували два відкритих Всеукраїнських турніри з хокею з шайбою «Кубок Вінниці». В обох цих змаганнях господарі льоду здобули срібло.

Спочатку стартували юні спортсмени 2008 р.н. За медалі змагалися п’ять команд із різних регіонів України : Черкас, Кременчука, Харкова і Києва. Всі вони цього року боротимуться за медалі національної першості.

Вінницький «Патріот» посів друге місце. В фіналі він поступився «Союзу» (Харків) – 1:4. Перед цим господарі льоду переграли «Крижинку» (Київ) – 11:2, «Дніпро» (Черкаси) – 10:0 і «Кременчук» – 4:2.

-Команда 2008 р.н. в цьому році дебютує в офіційному чемпіонаті України. До цього вона лише брала участь у всеукраїнських змаганнях, – сказав старший тренер ДЮСШ «Патріот» і тренер команди 2008 р.н. Володимир Сачко.

В аналогічному Всеукраїнському турнірі серед юнаків 2007 р.н. наші земляки грали в складі команди «Морські вовки» (Одеса-Вінниця). Її домашня арена – вінницька. Адже каток «вовків» не має захисного скла і таким чином не відповідає вимогам проведення чемпіонатів України, де дозволені силові прийоми.

Кістяк колективу складають хокеїсти «Перлини у моря», а вінничани розбавляють склад. В фіналі турніру «Морські вовки» поступилися харків’янам – 1:2. Перед цим вони переграли «Шершнів» (Богуслав) – 4:3 в серії буллітів, «Сокол» (Київ) – 4:2  і «Крижинку» (Київ) – 5:0.

-Результати вінницьких хокеїстів перед чемпіонатом України є непоганими. Команда 2008 р.н. зараз ще перевірить свої можливості на контрольному турнірі в Білорусі. Водночас цими вихідними у Льодовому клубі відбудеться відкритий Кубок Вінниці серед юнаків 2009 р.н. Там гратимуть «Морські вовки» (Одеса-Вінниця), – додав Володимир Сачко.

 Фелікс ЖАНІН