За підсумками деклараційної кампанії 2021 року на Вінниччині 155 офіційних мільйонерів. Їхня кількість зросла проти минулого року на 29 осіб. Загальна сума задекларованого вінницькими мільйонерами доходу перевищила 748,6 млн грн.

Через податкових агентів вони вже сплатили близько 59,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та понад 5,7 млн грн військового збору. За проведеними перерахунками вони ще доплатять у бюджет майже 12,5 млн грн ПДФО та близько 2,0 млн грн військового збору, Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Він зазначає, що, за статистикою, найбільша кількість декларантів отримали свої мільйони від доходу з продажу рухомого та нерухомого майна — це 36 осіб. Ще 28 задекларували доходи у вигляді дивідендів та зарплати. Іноземні доходи отримали 18 мільйонерів. Дохід у вигляді спадщини — 10 вінничан. Дохід від здійснення незалежної професійної діяльності задекларувало 4 особи.

Загалом, як підсумував посадовець, упродовж 8-ми місяців про свої минулорічні доходи прозвітувало 22,4 тисячі вінничан, котрі задекларували понад 1 млрд 631,9 млн грн доходів.

Із загальної кількості декларантів майже 5,5 тисячі громадян реалізували своє право на податкову знижку. Після перерахунку їм повернули більше 13,0 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Ілона ВАЛЬТЕР