25 вересня вінницька «Нива» приймала на своєму полі львівські «Карпати», що прагнуть повернутися до Прем’єр-ліги. Поєдинок був принциповим, бо зустрічалися відповідно п’ята і четверта команди групи «А» Другої ліги.

У дебюті матчу граючий президент «Ниви» Артур Загорулько провів чудовий гол. Він обіграв двох оборонців і воротаря та загнав із близької відстані м’яча у сітку. На жаль, наприкінці тайму через грубу гру з поля було видалено нивівця Ігоря Маляренка, і половину матчу нашій команді довелося провести у меншості.

Цим і скористалися гості. Після швидких контратак вони двічі вразили наші ворота і вирвали перемогу – 2:1 на користь «Карпат». Після першого забитого м’яча ультрас львів’ян на радощах кинулися на поле. Матч було тимчасово перервано. У ситуацію довелося втрутитися спецзагону вінницьких правоохоронців.

Наступну гру «Нива» проведе в гостях другого жовтня проти одного із аутсайдерів групи ФК «Чернігів»