Французька куртизанка, про яку йде мова, добре відома попередніми публікаціями в «33-му». Як стало відомо, дівчина навчалась на факультеті політології та державного управління у ДонНУ. Цього року закінчила університет.

– Важко сказати, що вона була поганою студенткою. Навпаки — деякі предмети здавала досить добре. Та друзів не мала через свій характер. Любила принижувати інших та показувати всім свою крутизну. У школі вона була відмінницею. Адже мама — вчителька. Та і дисципліна хоч якась була. А вже в університеті пішла «у всі тяжкі».


Почала гуляти нічними клубами, дискотеками. Напивалась так, що її ледь до тями потім приводили. Не раз бувало і таке, що друзі п`яною із клубів на руках виносили, бо стояти їй на ногах було важко. Вона вже на другому курсі почала шукати собі «папіків». Ніколи не соромилась виходити із ними на люди. Навпаки — пишалась, що її містом катають на дорогих автівках і до університету вранці підвозять.

Ще тоді всі одногрупниці думали, що вона дуже популярна. І мріяли бути схожими на неї, щоб і собі таких залицяльників мати. Вона красива — це правда. Ще губи собі «зробила» — наколола, щоб пишніші були. Одягалась в дорогий одяг та брендове взуття. Кожна нова сумка була дорожчою за попередню. Всі думали, як їй пощастило. Та потім, навпаки, почали принижувати та зневажати.

Її спосіб життя ще тоді був, як у дорогої ескортниці. Чоловіків змінювала одного за одним. Були вони різного віку. Кажуть, це депутати і бізнесмени. Навіть чиновники вищого рангу. Всі дивувались, як так, бо дехто взагалі собі кавалера не може знайти – а тут один за одним, ще й всі такі солідні.


Потім вона почала хизуватись фотографіями із різних закордонних відпочинків. І дивитись на одногрупників так, ніби вона вище всіх інших у статусі. А коли на конкурсі краси перемогла, то взагалі корону собі на голову натягнула. І казала, що у справах то в Емірати їздить, а потім і в Париж на солідну роботу. Всі здогадувались, що це за «заробітки». Але навіть уявлення не мали, що вона засвітиться на одному із сайтів для інтимних розваг, — розповідають одногрупники «віцеміс».

- Після школи прийшла як відмінниця. Та і в університеті мала хороші бали. Перші роки дуже старалась. Майже всі сесії на «відмінно» здавала. Та потім все рідше з`являлась в університеті. Казала, що працює. Але іспити складала, і все було нормально. Ці чутки про проституцію ніхто коментувати не буде. Бо до викладачів дівчина завжди ставилась із повагою. Та і до її поведінки ніколи питань не виникало, — кажуть працівники університету.

– Чи варто критикувати її та засуджувати? Вона ж людина. І може робити те, що захоче. Має гарну вроду. То чому б нею не скористатись. Тим більше, це ж її вибір? Ніхто не змушував! Зрештою, в Європі це теж робота. І в країнах Євросоюзу такий вид діяльності абсолютно нормальний та легальний. Дів­чина просто надає послуги, якими може скористатись кожен. Звісно, якщо може дозволити собі витратити 180 євро за годину. Та і для неї це хороший заробіток. А що? Краще ж ходити в «шанелях» та дорогих брендах, ніж збирати копійки і мріяти про кар`єру в нашій країні, – дописує Марина Шипляк.


- Це все вже у минулому, і коментувати тут нічого... Кожен сам вирішує, ким йому бути, де працювати і чим заробляти. Легко когось засуджувати, не знаючи, як насправді все сталось. Бо в коментарях часто пишуть, що вона була коханкою депутата... То хіба від такого заможного життя людина тікає на секс-заробітки за кордон? — розповів колишній «друг» Юлії. — Звісно, її батькам дуже важко все це чути і читати... Мама вчителька, тато колись працював у поліції. Але ніякої трагедії тут не сталось. Ну, сенсація на всю Вінницю, про яку всі знали, але боялись сказати...

Марина Романова