– Оснащуємо новий садочок на Немирівському шосе. Його зможуть відвідувати 110 дітей. А комфортні умови для них допоможуть створити елементи «розумного будинку», – повідомив у своєму Фейсбуку мер Вінниці Сергій Моргунов.

– Чим цікавий дошкільний заклад?

«Розумна» система водопостачання з різним температурним режимом: для дітей – 30 ℃; для миття посуду у буфетних – 50 ℃; для кухні – 70 ℃.


Автоматизована вентиляція - з водяним та електричним підігрівом повітря. Таке кондиціонування дозволяє забезпечити оптимальний мікроклімат. А значить, сприяти збереженню здоров’я маленьких вихованців.

Також на території дитячого садка є спортивний майданчик. А для кожної групи передбачена своя ігрова зона, де є альтанки з тіньовими навісами.

Інвестор практично завершує роботи з будівельної частини. А необхідну техніку та меблі ми закупили за кошти бюджету. Загальна готовність вже 95 %.

Радий, що цього року у нашій громаді відкриється ще один сучасний садочок. Місяць тому перших вихованців прийняв новий заклад на Тяжилові. Тепер – у Вінницьких Хуторах. Це все робиться для того, щоб у нашій громаді росли щасливі діти.