Безвиграшна серія вінницької «Ниви» сягнула чотирьох поєдинків. Вчора, шостого жовтня, наша команда вдома розійшлася миром із середняком турнірної таблиці «Буковиною» (Чернівці). Матч, як і попередній з ФК «Чернігів», завершився із рахунком 0:0

По ходу гри вінницькі футболісти мали певну перевагу, особливо в другому таймі. Особливо активним на вістрі був Віктор Георгієв. Втім, реалізувати створені моменти не вдалося. Наприкінці матчу гості організували небезпечні контратаки, але на місці був на голкіпер Євген Шкарбан.

Матч запам’ятався видаленням головного тренера «Ниви» Володимира Циткіна. Він отримав червону картку за суперечки із арбітром, деякі рішення якого викликали подив.

У перерві поєдинку презентували новий гімн «Ниви». Його виконав сам автор тексту і музики Олександр Онофрійчук.