Бо та не пускала її на дискотеку. І перед тим, як донька пошматувала її ножовими пораненнями, мати побила за «дівування».

Батько за кордоном на заробітках. Директор Глуховецькоі середньої школи характеризує старшокласницю, як відмінницю та спортсменку. Каже, що такого просто бути не може і це якась страшна помилка.

Але брат загиблої переконує, що донька, підозрювана у вбивстві, тобто його близька родичка, вела подвійне життя. У школі відмінниця – вдома відірвиголова.


Вона вступала в постійні суперечки із матір’ю, бо не хотіла її слухатись. Хотіла «зависати» в крутих компаніях. І не лише однолітків. Заводити кавалерів… Одним словом, «відбилась від рук».

А коли мама почала перечити - вбила її та труп кинула в закинуту криницю. Перед цим нанесла більше 30-ти ножових поранень.

У поліцію заяву зробила мати чоловіка загиблої, тобто свекруха. Бо невістка, мати 3-х доньок та її онучок, не прийшла додому ночувати.

Що в цей час думала старша донька, яка вже здійснила вбивство та замаскувала її тіло у закинутому колодязі - важко сказати. Бо ж сама лягала із сестрами спати в цій же хаті. Ще допомагала бабусі та родичам «шукати» зниклу… Невже думала, що злочин не розкриють?

Глухівці, донедавна, приваблювали туристів своїм кар’єром. Тепер - про резонансне вбивство донькою матері, в цілком благополучній родині із трьох доньок, говорить вся Україна.


Колись біля Вінниці, у Якушинецькій колонії, сиділи неповнолітні злочинці. Щоправда, навіть не ті, хто здійснив не у 16, як донька вбитої, а у 12-13 років, тобто до 14-ти років злочини. Автору доводилось спілкуватись із 12-літнім сином, який розніс голову батьку-генералу його іменним пістолетом, який знайшов у його кабінеті в шухляді стола. Вбив, щоб побачити, як розпливається мозок…

Інший злочинець-школяр вбив матір, бо вона покритикувала його за оцінки в щоденнику.

Але це були винятки навіть для найсуворішої спецколонії.

А тут , як кажуть, спортсменка, відмінниця, лідер класу!

Просто не вкладається в голові.

Враховуючи, що школярці виповнилось 16 років, рішенням суду, засідання якого зробили закритим, доньку - вбивцю взяли під варту і помістили на два місяці у СІЗО. Менших двох доньок забрали до інтернату. Принаймні, до приїзду із закордонних заробітків батька.

Чому школярка пішла на вбивство матері? Виявилось, що і та побила її перед тим, як вона зарізала її ножем, ексклюзивно у «33-му», в черговому випуску газети. Подробиці вас шокують

Андрій Власенко