Сестри Добринські – Наталя і Вікторія – вже стали подвійною легендою легкої атлетики та семиборства Вінниці та України. Бо дві дівчинки із рибгоспу під Вінницею, випускниці міської школи №23, зуміли піднятись на найвищі п’єдестали світу…

Наталя в 2008-му переконливо завоювала «золото» літньої Олімпіади в Пекіні в семиборстві! А Вікторія зібрала величезний букет перемог і кубків, які нині займають половину її квартири у Вінниці! А ще старша із сестер Добринських стала тренером і шукає нових «зірок» легкої атлетики серед дітей Вінниці та області.


- Я залишаюсь у великому спорті та шукаю нову зміну чемпіонів, переможців Олімпіад та рекордсменів! Тому як тренер набираю в секцію легкої атлетики Вінницької спеціалізованої ДЮСШ Олімпійського резерву в комплексі «Колос» по вулиці Генерала Арабея вінницьких діток віком від 9 років. Головне для майбутніх «грецьких богів» спорту – бажання бути найшвидшим, найпрудкішим, найстрибучішим переможцем! — розповіла Вікторія Володимирівна.

— Заняття в нашій секції «Королеви спорту» безкоштовні, бо за роботу тренерів платить держава. Запрошуємо у нашу велику спортивну родину, де ми виховуємо справжніх атлетів, здорових і активних молодих людей, гордість Вінниччини та України. А ще великий спорт – це унікальна можливість подорожувати різними країнами та континентами. Це змагання та спілкування із атлетами зі всього світу…

- Вікторіє, в дитинстві із сестрою Наталкою ви мріяли про «золото» Олімпіади?

- Ми мріяли перемагати, а в нашій Вінницькій школі №23 був якісний відбір спортивних талантів. Вчителі фізкультури підмічали на уроках майбутніх «грецьких богів» легкої атлетики та передавали нас у руки професійних тренерів. А батьки, в свою чергу, також «надихали» нас із сестрою, коли через погану погоду чи дитячі лінощі не хотілось йти на тренування із приміського рибгоспу в Якушинцях. Ці спільні «старти» із Наталкою, спортивні збори та змагання – це незабутні сторінки дитинства та юності, які ще більше здружили нас. І ми досі із сестрою залишаємось у спорті.

- Твій чоловік також тренер? Ви познайомились у спортзалі?

- Так, Руслан три роки тому привіз до Вінниці такий вид легкої атлетики, як стрибки із жердиною. І нині він вже має першу вінницьку призерку чемпіонату України із числа своїх вихованців.

- А 4-річний син Юрко вже у «збірній Добринських» із багатоборства?

- Так! Бо він вже опанував майже всі види легкої атлетики – низький старт, біг на короткі дистанції, метання м’ячика та навіть стрибки із жердиною вслід за татом. У цей момент Юрко не на тренуванні, бо заснув у авто і спить під манежем «Колосу».

- Ти пам’ятаєш своїх перших тренерів, які вам із Наталкою дали путівку до олімпійських вершин?

- Віктор Францович Постемський та Дмітрієвський Павло Аркадійович досі працюють в цій спортивній школі! А я приєдналась до них і пишаюсь можливістю переймати досвід своїх «Великих вчителів». Водночас я контактую із вчителями фізкультури всіх шкіл вінницької громади, щоб уже з перших класів відбирати талановитих діток в секцію легкої атлетики.

Дякую мамі, Любові Аполлінаріївні, яка працює у нас із Наталкою бабусею – допомагає виховувати дітей.

- Де і як можна записатись у «Збірну Добринських» Вінницької спеціалізованої ДЮСШ Олімпійського резерву?

- Все просто – у адміністратора клубу «Колос» у Вінниці на вулиці Генерала Арабея, на Фейсбук-сторінці Вінницької спеціалізованої ДЮСШ Олімпійського резерву чи у мене по мобільному телефону 0672563019.