Впродовж 2021 року у Вінниці під час капітальних робіт з благоустрою облаштували 267 паркомісць на 19-ти прибудинкових територіях.

Щороку відремонтованих дворів у Вінниці стає більше. До їх відновлення у місті підходять комплексно. Ремонтують не тільки асфальтобетонне покриття, а й попередньо замінюють зовнішні інженерні мережі, облаштовують відмостки біля будинків та роблять благоустрій територій. Більшість таких робіт проводиться на умовах співфінансування з мешканцями. При цьому 70% фінансує міська рада, 30% – співвласники багатоповерхівок.


Кілька років тому мешканці багатоквартирних будинків почали зосереджувати свою увагу на зонуванні прибудинкових територій, а також впорядкуванні місць для паркування автомобілів.

«Минулого року облаштували 221 паркомісце на 10 прибудинкових територіях багатоповерхівок. У цьому році ми облаштували паркувальні майданчики у 19 дворах. Ці роботи виконуються виключно на умовах співфінансування. Приємно, що вінничани беруть активну участь у впорядкуванні своїх прибудинкових територій і долучаються до міських програм співфінансування», – зазначив директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.