Відома українська співачка Ольга Горбачова у ЗМІ розповіла, що у неї стався конфлікт з Іриною Білик.

Раніше зірки були подругами, незважаючи на те, що теперішній чоловік Горбачової продюсер Юрій Нікітін перед тим був у стосунках з Білик.

Сварка сталась у 2014 році. Тоді Ольга була ведучою музичної премії YUNA. Та вона вирішила пожартувати про Ірину, якої тоді не було у залі, однак їй передали це лю­ди. «Звичайно, жарт передали в третьому контексті. Було щось про її молодих чоловіків, але ж це правда. Я ж не розкрила українцям страшну таємницю», – зауважила вона.


Тоді Білик публічно висловилась про те, що Горбачовій спершу потрібно досягти того, що досягла вона, а вже тоді виблискувати інтелектом.

«Вже не знаю, чи то сценаристи церемонії були в ударі, чи то на Горбачову зійшло «натхнення» і всі жарти на мою адресу були імпровізацією. Але нехай ведуча збере 15 концертних залів поспіль і тоді виблискує інтелектом», – написала Ірина у Фейсбук тоді.

Горбачовій було неприємно, що вона не сказала їй це особисто, а вирішила висловитись публічно.

«Я не зрозуміла, чому, якщо можна мені подзвонити й сказати: «Коза, що ти про мене жартувала? Мені неприємно». Це було б приємніше, ніж публічні звинувачення», — розповіла співачка.

Відтоді зірки не спілкуються, проте Ольга продовжує говорити добре про Білик.

«Для мене Іра – це велика артистка. У мене навіть немає такої асоціації, що вона дівчина того босяка, який грав на бас-гітарі», – розповіла Ольга Горбачова.