Молодіжна жіноча збірна України з футболу проводить відбірні змагання Євро-2022 (WU-19), фінальна частина якого відбудеться в Чехії.

У першому поєдинку українки поступилися Нідерландам (1:4). Далі також в цій же країні, в містечку Ассен, зустрічалися із Шотландією. У першому таймі жодна з команд не змогла відкрити рахунок, а от після перерви суперниці на 50-й хвилині вийшли вперед.

Цей рахунок протримався майже до фінального свистка, але на 90-й хвилині Юлія Христюк врятувала нашу збірну від поразки — 1:1. Нагадаємо, вона вінничанка, але зараз навчається і грає у США.

-Водночас в заявці на гру проти Шотландії, окрім Юлії Христюк, було ще дві вінницькі футболістки. Це Марина Дуднік і Дар’я Борисюк, – розповів тренер вінницького клубу «ЕМС-Поділля» Олександр Дуднік.

В іншому матчі в нашій групі Австрія перемогла Нідерланди — 1:0. У наступному матчі синьо-жовті 26 жовтня зустрінуться з Австрією.

Євро-2022 (WU-19). Ліга А. Група 1.

Турнірна таблиця

І           В          Н         П         М         О

1          Австрія          2          2          0          0          2—0    6

2          Нідерланди    2          1          0          1        4—2    3

3          Шотландія     2          0          1          1         1—2     1

4          Україна          2          0          1          1          2—5     1