Згідно соцопитування політ сили «Українська стратегія Гройсмана»,  Партія Сергія Притули, «Партія Шарія» та ВО «Свобода» поки-що не мають шансів потрапити до Верховної Ради. Такі результати опитування Центру Разумкова.

Лідирує серед партій «Слуга народу». Якби вибори до Верховної Ради проводились у найближчі вихідні, за партію «Слуга народу» проголосували б 21,6%. У серпні партію Зеленського підтримували 26,6% тих, хто визначився і готовий прийти на вибори.

«Європейську Солідарність» підтримують 15,8% тих, хто визначився і піде на вибори. Далі йдуть ОПЗЖ – 12,9%, «Батькіщина» – 11,1%, «Наші» – 6,4%, «Сила і Честь» – 6%.

За «Українську стратегію Гройсмана» готові голосувати 4%, партію «Громадянська позиція» —3%, Радикальну партію Олега Ляшка — 2,5%, Партію Сергія Притули 2%, ВО «Свобода» —2%, «Партію Шарія» — 2%, партію «УДАР Віталія Кличка» —  1%, інші політичні сили набирають менше 1%.

Якби вибори президента відбулися найближчої неділі, за Володимира Зеленського готові проголосувати 25,7% тих, хто визначився і прийде на вибори. У серпні за даними Центру Разумкова таких було 28,8%.

За Петра Порошенка готові голосувати 14% тих, хто визначився і прийде на вибори.

Далі йдуть Юрій Бойко – 11,7%, Юлія Тимошенко 10,1%, Дмитро Разумков – 8,8%, Євген Мураєв 6,3%, Ігор Смешко 5%.

«Порівняно з кінцем липня-початком серпня 2021 року знизилася електоральна підтримка В.Зеленського (з 19,5% до 17% серед усіх опитаних). Порівняно з кінцем липня-початком серпня зріс рівень електоральної підтримки Д.Разумкова (з 2% до 6% серед усіх опитаних)», – відзначають соціологи Центру Разумкова.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 14 по 20 жовтня 2021 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Соціологічне опитування проведене в рамках дослідницьких проєктів, що здійснюються Центром Разумкова за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.