Із понеділка у Вінниці навпроти Епіцентру біля місцевої митниці величезні черги із так званих «євро блях»… Бо вже в середу 10-го листопада офіційно фінішує історія із десятками тисяч авто на європейських номерах, які були ввезені в Україну без розмитнення. А після 10-го буде діяти лише штраф у 170 тисяч гривень, конфіскація таких авто та окремі пільги для учасників АТО/ООС, які знаходяться на передовій…

Бо скористатися спрощенням можна до 10 листопада 2021 року, а до 8 лютого 2022 року – учасникам бойових дій які перебувають безпосередньо на території ООС більш як 90 днів з дня набрання чинності законів (з 15 травня 2021 року).

З детальною інформацією щодо деяких положень і алгоритму виконання громадянами зазначених законів можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/2ScHkCx.

Відеоінструкція з декларування авто на єврономерах в Особистому кабінеті: https://bit.ly/3fav1yB.

Дотепер в Україні легалізували десятки тисяч євроблях із середньої ціною розмитнення в 1000 євро. Загалом бюджет отримає до 2 мільярдів із крайньої кампанії легалізації таких авто.


Нагадаємо:

З 15 червня в Україні почали діяти нові правила пільгового розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією ("євроблях").

Відповідно до нових правил, відтепер вживані автомобілі з європейською реєстрацією, старші п'яти років, які були ввезені на територію Україні до кінця 2020 року, оподатковуються за пільговою ставкою податку на додану вартість та акцизного податку.

Сума ж акцизу залежатиме від віку автівки, об’єму та типу двигуна й не залежатиме від її вартості.

Зазначалось, що в більшості випадків вартість розмитнення не буде перевищувати однієї тисячі євро.

Такі автомобілі тимчасово звільняються від оподаткування ввізним митом.

Водночас, за пільговим механізмом може бути розмитнений один автомобіль однієї категорії одного власника.

Пільгово оформити автівку можна буде протягом 180 днів з моменту набрання чинності законів. Учасники АТО/ООС зможуть використати таку можливість протягом 270 днів.

Разом з тим, під дію цих законів не потрапляють транспортні засоби, які не відповідають екологічним нормам "Євро-2" й вище, походять з держави-окупанта (держави-агресора) або ввезені з тимчасово окупованої території України.