Анна Панова взяла участь у Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед молоді (до 23 років), що проходив у місті Рованіємі (Фінляндія). У категорії 64 кг дівчина стала срібною призеркою в ривку та четвертою в поштовху. У сумі вона посіла 4 місце., – повідомляє сайт Відділення НОК України у Вінницькій області.

– Дуже турбували травми, але вийшло зібратися та показати максимальний результат у ривку. Наразі вже розпочалась підготовка до дорослого Чемпіонату Європи”, – прокоментувала свій виступ спортсменка.


Від відділення НОК України у Вінницькій області Анна Панова отримає грошову премію та право змагатися за звання кращого спортсмена 2021 року області.

Анна Панова – майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка та рекордсменка України, чемпіонка Європи серед юніорів у 2016 році, бронзова призерка Чемпіонату світу серед юніорів та срібна призерка Чемпіонату Європи у 2017 році, срібна призерка Чемпіонату Європи серед молоді у ривку 2021 року. Тренерами спортсменки є Дмитро Бабич та Анатолій Орлов.

Щирі вітання нашій чемпіонці!!!, - додав Президент Вінницької обласної федерації важкої атлетики Сергій Кармаліта.