– У нас 85 перших місць, 47 других та 23 третіх. Загалом 155 призових медалей та головний кубок Гран-прі змагань на Хмельниччині. Із таким результатом ми потрапляємо в збірну України, – розповідає тренерка Діана Подолянчук.

– Ми всі разом довго та важко йшли до цієї мети. Та все ж змогли зібрати букет перемог та стати лідерами змагань. Це безцінна робота всіх: засновників, тренерів, батьків, учнів та дизайнерів костюмів. Завжди перед змаганнями я налаштовую своїх учнів на перемогу. Та завжди наголошую, що не потрібно рівнятись на когось. Дивитись потрібно тільки на себе. І результату очікувати тільки від себе. Адже командна робота полягає в тому, аби кожен із членів команди отримував результат.

Танці зараз вийшли на рівень спорту. Тим паче нещодавно танцювальне мистецтво стало одним із напрямків Олімпійських ігор. Коли ваша дитина тренується, вона вчиться досягати поставленої мети, не здаватись. Хореографія — це розвиток не тільки фізичний, а й психологічний – розповідає Діана Подолянчук.

Колективи тренували до змагань Діана, Леся та Вікторія Подолянчуки.

 Софія Копач