Вінницька «Нива» провела останній домашній матч у 2021 році. Суперником наших футболістів була «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка, Київська область). Поєдинок першого кола між цими суперниками завершився із нічийним результатом 2:2.

Цього разу обидві команди прагнули досягти лише позитивного результату. «Нива» після перемоги в попередньому турі над аутсайдером «Любомиром» (2:1), яка перервала семиматчеву безвиграшну серію,  розраховувала розвинути успіх. А «Чайка» збиралася реабілітуватися за домашній розгром від галицьких «Карпат» (0:5).

Перший тайм проходив у приблизно рівній грі і завершився без забитих м’ячів. Одразу після перерви на заміну в складі господарів поля вийшов гострий атакувальний гравець Віктор Георгієв. Разом із активним Антоном Брижчуком і граючим президентом «Ниви» Артуром Загорульком вони склали небезпечний атакувальний трикутник.

Саме це тріо організувало перший гол. Рахунок блискучим ударом у «дев’ятку» відкрив Віктор Георгієв. Незабаром захисники прогавили Артура Загорулька, який із близької відстані встановив остаточний результат – 2:0.

Після другої поспіль перемоги «Нива» піднялася на сьому сходинку групи «А» другої ліги чемпіонату України з футболу. До нового року вона проведе лише один офіційний поєдинок – в гостях проти «Мункача» (Мукачево, Закарпаття).