За словами міністра освіти і науки, Сергія Шкарлета, навчання у звичайному форматі є вкрай важливим для дітей

Міністерство освіти і науки звернулося до керівників місцевих органів влади з листом щодо відновлення очного освітнього процесу в школах. Про це повідомляє “Суспільне”.

“Перебуваючи на постійному зв’язку з керівниками департаментів та управлінь освіти обласних та місцевих адміністрацій, я отримую інформацію про готовність шкіл України повернути дітей за парти. Дякуючи вчителям та їхній активній участі у вакцинальній кампанії, повернення дітей у школи стало реальністю”, — написав міністр освіти Сергій Шкарлет.


Він наголосив, що навчання у звичайному форматі є вкрай важливим для дітей, оскільки тільки у такому випадку можливі соціалізація, живе спілкування, більш висока швидкість та якість засвоєння навчального матеріалу.

"Звертаюся до засновників і керівників закладів загальної середньої освіти з тим, щоб не створювали нових перепон", — зазначив Шкарлет.

Варто зазначити, що понад половини українців вважають, що дистанційне навчання руйнує психіку і соціальні навички дітей, а тому має бути повністю заборонене. Про це свідчать результати опитування проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України у жовтні.

За матеріалами НП