У Вінницькій міській територіальній громаді проходить конкурс «The Best Cook», який ініціював міський голова Сергій Моргунов та спільнота гостинності. Проводять його з метою підтримки та розвитку гастрокультури та гастротуризму у громаді. Днями у місті відбувся другий (відбірковий) етап конкурсу.

13 учасників мають приготувати 3 страви: закуску, десерт та основну страву. Обов’язковим інгредієнтом однієї зі страв має бути вишня, як символ Вінницького стандарту гостинності.

Дегустуватимуть страви відомі шеф-кухарі, представники громадських організацій і об’єднань та почесні гості. Вони оцінюватимуть: кулінарну майстерність, креативність подачі та автентичність страви.

«Під час жеребкування кожен учасник обрав картку з днем тижня, коли пригощатиме своїми стравами професійне журі. Другий етап конкурсу триватиме до 10 грудня. До фіналу пройде всього 6 кухарів. Вони зустрінуться в одному закладі та готуватимуть з інгредієнтів, які побачать за секунду до старту змагань», – розповіла начальниця відділу розвитку туризму департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Світлана Циганкова.

Конкурс кухарів має на меті популяризувати вінницькі страви, гастробренди та автентичну продукцію подільської кухні для підвищення туристичної привабливості Вінниці.

Призовий фонд конкурсу складає 113 525 грн.