Цієї середи, 24 листопада у Вінниці Український інститут майбутнього (UIF) запрошує представників засобів масової інформації Вінниці та Вінницької області на презентацію результатів всеукраїнського соціологічного дослідження «Хто ми: портрет українців очима українців» з подальшою дискусією, що для вінничан є національною ідеєю.

Презентація відбудеться 24 листопада 2021 року о 15.00, у приміщенні Донецького національного університету ім. Василя Стуса, за адресою м. Вінниця, вул. 600-річччя, 21 (головний корпус).

Також 24 листопада 2021 року о 17.00 в конференц-залі готелю Франція, за адресою м. Вінниця, вул. Соборності, 34, відбудеться презентація програми UIF «Один трильйон доларів для України» за участі її керівника, економічного експерта Андрія Ілларіонова.

Після цього учасники зустрічі отримають інформацію про роботу Київської школи державного управління ім. С. Нижного – першої в Україні недержавної школи державного управління, що націлена на формування політичної еліти.

Учасники:

Вадим Денисенко, виконавчий директор Українського інституту майбутнього.

Андрій Ілларіонов, економічний експерт, курівник програми УІМ «Один трильйон доларів для України»

Пьотр Кульпа, директор програми «Школа міністрів» у КЩДУ ім. Сергія Нижного.

Трансляція презентації буде доступна на FB-сторінці Українського інституту майбутнього.

Лінк на сторінку УІМ у Facebook:

https://www.facebook.com/1096850307043730/posts/5002183856510336/?d=n

Подія у м. Вінниця – https://fb.me/e/1cpGSfwmy

Довідка:

Аналітичний центр “Український інститут майбутнього” разом з соціологічною компанією “Нью Імідж Маркетинг Груп” провів масштабне соціологічне дослідження у п’яти макрорегіонах України: Захід, Схід, Південь, Центр та Донбас.

З результами дослідження «Хто ми: портрет українців очима українців» можна ознайомитись за посиланням: https://uifuture.org/reports/hto-my-portret-ukrayincziv-ochyma-ukrayincziv-2/

Програма «Один трильйон доларів для України»

Експерт UIF Андрій Ілларіонов презентував програму «Трильйон доларів для України»

І звісно, найцікавішим експертом та персонажем для ЗМІ є

Андрі́й Микола́йович Ілларіо́нов… Той самий 60-річний колишній радник Владіміра Путіна, який 19 листопада 2014 виступив із доповіддю в Європарламенті в Брюсселі на слуханнях на тему «Як мати справу з Росією?».

Виступ Ілларіонова, який він переформулював на «Як мати справу з путінською Росією, або з путінізмом», був англійською мовою, мав форму тез і тривав близько 34 хвилин…

І найцікавіше в цих тезах Ілларіонова відбулось із самого  початку виступу, коли він  зробив важливе уточнення, що світ має справу з країною, населення якої в значній мірі піддане ідеологічній та психічній обробці. Так само, як це було в центрі Європи в 30-40-х роках 20-го століття, значне число росіян піддалося путінській пропаганді і стало ефективно «зомбованим». Путінський режим веде також інформаційно-психологічну війну проти сусідніх країн та Центральної та Західної Європи.

  1. Мова йде не про «українську кризу» або «кризу в Україні». Це по-перше російська криза і по-друге — це війна.
  2. Це війна путінської Росії проти України і це буде довга війна. Вона ведеться вже майже 8 років… А підготовка до неї в Росії почалася не пізніш 2003 року. Вже в 2004 в Кремлі розглядалася можливість окупації Криму. В 2008 на саміті НАТО в Бухаресті Путін відкрито заявив, що «Україна це штучне утворення, половина території якого належить Росії». В РФ почали видавати масу книг з планами нападу, захоплення та розділу України. В 2009 прапор так званої «ДНР» був піднятий в молодіжному таборі на Селігері. Починаючи з 2009 СБУ почала фіксувати активну підготовку підривних дій майбутніх сепаратистів на Сході України.

Офіційно оголошена війна була 27 липня 2013 в Києві в промові Путіна з нагоди 1025-ї річниці Хрещення Київської Русі. Ця дата стала початком гібридної війни проти України, включаючи інформаційну війну. Через два дні після цієї промови головний санітарний лікар Росії Г. Г. Онищенко оголосив про початок санітарної війни проти України. За цим стартували економічна війна, фінансова війна, дипломатична війна. Конвенціональна фаза з використанням звичайної зброї почалася вбивствами майданівських активістів. Офіційно ж вона стартувала 20 лютого 2014, за чотири дні до втечі Януковича з України. Ця дата була оприлюднена Міністерством оборони Росії на медалі «За повернення Криму» («20 лютого — 18 березня 2014»).

  1. Ця війна є прямим продовженням російсько-грузинської війни 2008. А рік тому Вірменія була змушена відмовитися від підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом через тиск і шантаж з боку Путіна.

В даний час Росія ударними темпами будує Аваро-Кахетинське шосе Махачкала-Тбілісі: роботи ведуться 24 години на добу, без перерв. Шосе прорізатиме Головний Кавказький хребет і вийде на стик кордонів Грузії та Азербайджану, поблизу від Тбілісі, Вірменії і Нагірного Карабаху. Російські війська отримають можливість зробити кидок, встановивши наземний коридор між Росією і Вірменією, відрізати весь багатий енергоресурсами Каспійський (включно із Азербайджаном) і Середньоазіатський регіон від виходу на світовий ринок через Грузію і Туреччину. Залишаються також проблеми Молдови з Придністров’ям. 29 серпня 2014 Путін заявив, що у Казахстану історично ніколи не було своєї державності. Ще один об’єкт агресії — Балтійські країни. В останні тижні було зафіксовано кілька спроб проведення підривних акцій в Латгалії (східна Латвія) і північно-східній Естонії.

Це є також російська громадянська війна, організована кремлівським режимом, війна російського люмпена і російського криміналітету проти цивілізованої частини російського суспільства. «Гаряча» фаза цієї громадянської війни йде зараз в українському Донбасі, «тепла» її фаза — почалася на території Росії.

  1. Ми маємо справу з реваншизмом, ревізіонізмом і агресією та небезпекою для всієї Європи, Євросоюзу та НАТО. Очевидно, одна з ідей агресора полягає в шантажі та спробі руйнації всієї системи європейської безпеки, починаючи з Берлінської кризи 1961 і Карибської кризи 1962.

Більше подробиць про візит до Вінниці Андрія Ілларіонова читайте та дивіться на 33kanal.com вже цієї середи.