Овен

Цей день зробить Овнів більш чутливими і сприйнятливими, що не так вже й погано. Перш за все, виграють ті представники знаку, чия діяльність пов’язана з творчістю, самотністю, природою, грою уяви, таємницею, допомогою іншим людям. Можливі непорозуміння в поїздках і в ході спілкування. Варто бути уважнішими, якщо ви працюєте з інформацією і зацікавлені в конфіденційності: зростає ймовірність зіткнутися з неперевіреними відомостями або проговоритися про те, що слід було приховати.

Телець

Проявіть себе лідером в сімейному колі. Заняття домашнім комфортом поліпшить ваш настрій і самопочуття. Фінансові справи в господарській сфері принесуть успіх. Намагайтеся проявити турботу про дітей і жінок, ви занадто давно цього не робили.

Близнюки

Ініціатива Близнюків сьогодні обернеться не так, як вони мріяли. Подвійно високий ризик поразок у сфері спорту, менеджменту, бізнесу. Перш ніж діяти, переконайтеся, що не витратите сили даремно. Навіть шлях проб і помилок буде продуктивним, якщо ви зберігаєте ясність розуму і повний спокій. Запальність, ревнощі, одержимість, брехня, розкиданість інтересів зведуть ваші зусилля нанівець. У цю добу краще не сідати за кермо і не претендувати на роль лідера, не варто зловживати ліками і алкоголем.

Рак

Ранок Раки зможуть провести в тиші або в світі мрій. Якщо ви натура діяльна, можна спокійно займатися обраним напрямком. У другій половині дня доведеться забути про свободу і спокій. На перший план вийде борг, необхідність, відповідальний вибір. Ключову роль можуть зіграти партнерські, професійні або цивільні зобов'язання, відносини з начальством або інстанцією. Вас поставлять в жорсткі умови, але вибір у вас все-таки буде. Можливо, вам доведеться переслідувати дві цілі паралельно.

Лев

Левам зірки радять відмовитися від справ і турбот, не противитися власним незвичайним поривам і оригінальним інтересам. Чекати від себе та інших конкретних досягнень поки не варто. Головне достоїнство дня — можливість підтримати оптимістичний настрій, доброзичливі відносини. Натхнення може прийти не з того джерела, на яке ви розраховували. Можуть намітитися цікаві можливості, пов'язані зі спілкуванням, а також реалізацією планів, хобі, наприклад, подорожами, вивченням іноземної мови.

Діва

Дівам пора знову переглянути фінансову політику і старі джерела доходу. Зростаючі апетити представників цього знаку важко задовольнити в рамках колишньої стратегії. Настав час різко змінити образ думок, коло контактів або звичний стиль життя в цілому. Протягом дня очікуються напружені відносини з оточуючими (колегами, ріднею, сусідами, попутниками), аж до розборок і скандалів. Вам вдасться уникнути безлічі неприємностей, якщо ви не будете піддаватися на провокації.

Терези

Сьогодні зірки рекомендують Терезам вести енергійний і рухливий спосіб життя, бути заповзятливішими і дружелюбнішими. Не гріх піддатися імпульсу. Це вдалий момент для прояву ініціативи в поточних справах: її неодмінно хтось підхопить і ви не залишитеся на самоті. Для більшої ефективності дій, важливо відразу окреслити межі допустимого і вміти вчасно пригальмувати перед об'єктивним бар'єром.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони отримають потрібний їм результат (в якому, по правді кажучи, і не сумнівалися). Перешкоди будуть переможені або виявляться настільки незначними, що не зможуть вплинути на хід подій. Не виключено, що ви отримаєте навіть більше, ніж очікували. Не варто відкладати або припиняти завчасно захід, в ході якого ви налаштовані продемонструвати свої таланти у всій красі.

Стрілець

Не робіть трагедію з факту розбіжності ваших смаків з чужими потребами. Ви не зобов'язані подобатися випадковим людям, а у вашому постійному партнерстві незабаром відновиться бажане взаєморозуміння. Однак Стрільцям сьогодні не завадить поміркувати над деякими загальними моментами своєї взаємодії з людьми. Наприклад, про ведення діалогів, про розподіл обов'язків, про укладення контрактів. Можливо, ви досі вперто керуєтеся віджилими уявленнями, які пора переглянути.

Козоріг

Поки не настав вечір, Козорогам не варто розраховувати на зміни і проявляти активність. Дорожче будь-яких досягнень буде спокій. Виняток варто зробити лише для екстрених випадків і для дрібниць, що не терплять зволікання. В кінці дня намітяться зрушення, поки тільки інформаційні. Ви отримаєте вагоме підтвердження своїм очікуванням, професійну підмогу в реалізації планів або знайдете однодумців, які поділяють ваші практичні принципи. Найважливіше варто записати, зафіксувати.

Водолій

Перша половина дня буде напруженою. Можливо, доведеться врегулювати відносини з людьми або інстанціями, залагодити якесь нагальне питання, усунути комп'ютерні або інші неполадки. Не виключена коротка поїздка, можливі нетривалі інтенсивні переговори. Якщо вам цікавіша планомірна робота без збоїв і сюрпризів, приступайте до справ у другій половині доби. Водоліям, які мають проблеми із самопочуттям, не варто багато нервувати, рекомендується дотримуватися заданого розпорядку дня.

Риби

Труднощі вибору сьогодні не мучать Риб або не мають особливого значення. Всі коливання зникнуть, як тільки ви згадаєте про свою залізну систему цінностей і тверді плани. Якщо ви вирішили всупереч усьому домогтися виконання своєї головної мрії, вас не зупинять ніякі труднощі. Саме на цьому нелегкому шляху ви в черговий раз зустрінете допомогу і розуміння. Можливий сильний інтерес до подій, що відбуваються далеко від вашого нинішнього місцеперебування, а також потреба в підтримці постійного зв'язку з людьми здалеку.