19-21 листопада у Харкові відбувся XV чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства. Участь у змаганнях взяли 350 спортсменів з 27 країн. У командному заліку перше місце посіла Україна. Серед учасників чемпіонату  були і вінничани, які повернулися до Вінниці із нагородами. Спортсмени здобули дві золотих, срібну та бронзову медалі.

За результатами чемпіонату світу двоє вінничан – Юрій Орлов та Артем Проценко – вибороли перші місця. Артем Проценко – студент Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Ще один вінничанин, який навчається у  КЗ «Навчально-виховний комплекс: ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія №30» Олександр Волощук  здобув срібну медаль. Бронзову медаль виборола ще одна учениця 30-ї школи  – Вікторія Хома.

«Варто також відзначити і учня КЗ «Вінницький фізико-математичний ліцей №17» Дениса Раззано, – каже керівник відокремленого підрозділу з військово-спортивного багатоборства у Вінницькій області Леонід Цимбал. – Денис бився дуже гідно, але зупинився буквально за один крок до бронзової нагороди. Щиро вітаю спортсменів з їхніми здобутками та бажаю досягати нових спортивних перемог!».