Реконструкція, котра тривала два роки, завершена. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

«Результат 2021 року – капітально відремонтована ділянка між Брацлавською та Московською, іншу частину дороги, починаючи від вулиці Федорова, ми зробили у 2019-му. Вулиця Данила Нечая – південні «ворота» Вінниці. Оновили 3,2 км дороги у два етапи. У рамках другої черги робіт, реалізованої цьогоріч, оновили проїжджу частину та тротуари, облаштували велодоріжки, змонтували 76 LED-світильників та підсвітили пішохідні переходи. Також встановили нові павільйони та влаштували тактильну плитку на зупинках громадського транспорту, висадили 89 кленів, збудували дощову систему водовідведення. Крім того, передбачили світлофорне регулювання та відеонагляд.

«Головний принцип реконструкції – це комплексність: комфортні умови і безпека для всіх учасників руху та стимул для економіки. Муніципальні інвестиції повинні працювати для Вінниці і вінничан. І цей інфраструктурний проєкт має позитивно вплинути на розвиток району Старе Місто», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.