У Вінниці на базі ВОДЮСШ «Колос» підбили спортивні підсумки цього року серед важкоатлетів.

«Маю за честь нагородити сьогодні найкращих спортсменів області. Наші хлопці і дівчата плідно попрацювали цьогоріч. Тільки з Кубка України з важкої атлетики пам’яті олімпійського чемпіона І.Рибака привезли 6 медалей. А це одне «золото», одне «срібло» та чотири «бронзи»! Також наш важкоатлет Руслан Кожакін виборов 5 місце на ліцензійному чемпіонаті Європи, а Ганна Панова — здобула «срібло» на чемпіонаті Європи серед молоді в Фінляндії! Пишаюся нашими чемпіонами і чемпіонками! Так тримати!» — каже голова Федерації важкої атлетики у Вінницькій області Сергій Кармаліта.

За свої спортивні здобутки кращі важкоатлети були нагороджені грошовими преміями. А це чемпіон Кубка України — Вадим Мельник (тренер Петро Нагурний), срібний призер Кубка України — Андрій Москаленко (тренер Дмитро Бабич), а також нагороди отримали двоє досвідчених майстрів спорту Богдан Мойсеєв і Роман Байдацький (тренер Костянтин Соцков).

Як стверджує тренер важкоатлетів, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед студентів Костянтин Соцков, цьогоріч не обійшлося й без приємних спортивних відкриттів.

«Відкриттям року для нас став Володимир Чмих — юний важкоатлет з Турбова. Він завдяки своїй наполегливій праці, самовіддачі та цілеспрямованості виборов «бронзу» чемпіонату України серед спортсменів до 13 років. Покладаємо на Володимира нині великі надії. Також 12 грудня ми з моїм вихованцем Русланом Кожакіним відлітаємо на найголовніші цьогоріч змагання, які пройдуть в Ташкенті, тому тримаймо кулачки», — каже тренер Костянтин Соцков.

Крім цього, вінницька школа важкої атлетики плідно та результативно працює на Крижопільщині, в місті Городківка. Вихованці тренера Олександра Рябенького також наповнили скарбничку Вінниччини нагородами з всеукраїнських змагань.

«Щиро вітаю наших чемпіонів з впевненими перемогами і дякую вам за віддачу і плідну роботу! Ви наша гордість і надія важкої атлетики області! Вірю у вас — крокуймо разом до перемог, аби прославити нашу рідну Вінниччину!» — відзначив голова Федерації важкої атлетики у Вінницькій області Сергій Кармаліта.

Ольга Петренко