Лідер політичної партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман увійшов до трійки українських політиків з найвищим рівнем довіри, а також очолив рейтинг прем’єр-міністрів, які, на думку українців, найкраще впоралися б із ситуацією в країні.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного групою «Рейтинг» 14-16 грудня.

Так, за рівнем довіри Володимир Гройсман, маючи 32% голосів респондентів, поступається лише чинному президенту Володимиру Зеленському (38%). При цьому кількість опитаних, які називають Гройсмана здатним покращити економічну ситуацію в країні, ще більша – 34%. Найближче за рейтингом до лідера «Української Стратегії» — Юлія Тимошенко має 26% голосів респондентів.

Показово, що Гройсман – єдиний політик зі списку рейтингу, який протягом останніх двох років не займав жодних державних посад.

Характерно також, що переважна біль­шість симпати­ків саме Володимира Гройсмана готові захищати Україну від російської агресії в будь-який доступний спосіб, зокрема чинячи збройний опір.

Активна участь лідера партії у політичному житті та динамічна розбудова партій­ної мережі зумовили те, що посилила свій рейтинг і політична партія «Українська Стратегія Гройсмана»: у разі проведення виборів до Верховної Ради вже найближчим часом вона отримає 6% голосів виборців і, таким чином, потрапить до нового складу парламенту.