За угодою про визнання винуватості чоловіка засудили до 2 років позбавлення волі, звільнивши з випробувальним строком 1,5 роки.

Нагадаємо, 3 травня 2021 року о пів на третю ночі обвинувачений зі своїми знайомими перебував на території парку «Меморіальний комплекс слави воїнам, загиблим у Другій світовій війні» смт Тиврів.

У стані алкогольного сп’яніння він сів на мотоблок та заїхав на клумбу парку, де росли квіти, і почав їздити мотоблоком по клумбі, пошкоджуючи зазначені насадження. Далі помітивши поруч державний прапор чоловік став витирати об нього руки, забруднені мастилом.

Історія набула розголосу у ЗМІ та соцмережах і поліція знайшла зловмисника, який у минулому був судимий (сьогодні судимість погашена). Тож, 4- го травня, очільниця ГО «Тиверці» Інна Суверток написала у Facebook про випадок вандалізму у Тиврові.

«У той час, коли частина громади передає на передову нашим захисникам великодні подарунки, інші в центрі Тиврова обтирають руки об державний прапор України та їздять мотоциклами по Меморіалу Слави у самому центрі селища, зовсім поряд з відділком поліції. Наруга над державними символами — це злочин, передбачений 338 статтею КК України Наслідки цього злочину можна побачити і сьогодні, хоча минуло вже 2 дні», – зазначила тиврівчанка.

Марина Романова